KS Gónik Kłodawa - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Kalendarium

21

09-2014

niedziela

22

09-2014

pon.

23

09-2014

wtorek

24

09-2014

środa

25

09-2014

czwartek

26

09-2014

piątek

27

09-2014

sobota

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Halowy Turniej Piłki Nożnej Juniorów Młodszych - Zagórów, 25.01.2014r
Ładowanie...

Wydarzenia

Grupy młodzieżowe na obozie w Żelistrzewie

  • autor: admin, 2014-07-09 08:33

W dniach 28 czerwca - 5 lipca 2014 roku trzy grupy młodzieżowe Górnika wyjechały na letni obóz sportowy do Żelistrzewa (k/Pucka).

Dzięki składkom rodziców oraz wsparciu finansowemu Burmistrza Kłodawy Pana Roberta Olejniczaka w obozie udział wzięło 44 zawodników. Byli to zawodnicy Juniora Młodszego (16 osób), Trampkarza Starszego (14 osób) oraz Młodzika Młodszego (14 osób).

Tygodniowe zajęcia odbywały się w ośrodku kolonijno-sportowym "OLIMP". Do dyspozycji uczestnicy obozu mieli m.in. trzy trawiaste boiska piłkarskie, sale telewizyjną, piłkarzyki, sale ping-pongową, plac zabaw, boisko do piłki siatkowej, mini zoo, kabriobus, kamienny zamek z wieżą widokową, labirynt. W czasie trwania obozu oprócz treningów piłkarskich zawodnicy zwiedzili również Władysławowo, Ośrodek Przygotowań Olimpijskich Cetniewo, Ośrodek Sportowy w Gniewinie, gdzie mieli okazje na żywo obejrzeć spotkanie Mistrza Polski Legii Warszawa z Pogonią Szczecin. Zorganizowane zostały również zawody w tenisie stołowym oraz najlepszego technika obozu. Po całym tygodniu wypełnionym licznymi atrakcjami oraz przede wszystkim treningami zostało zorganizowane ognisko i "chrzest piłkarski".


Aktualności

VI kolejka Konińskiej Klasy Okręgowej Select

  • autor: admin, 2014-09-16 13:47

Konińska Klasa Okręgowa Select

KS Górnik Kłodawa - Polanin Strzałkowo

20 września 2014 roku (sobota), godz.16.00

Zapraszamy !!!


Mecze drużyn młodzieżowych

  • autor: admin, 2014-09-16 13:44

Konińska Klasa Okręgowa Juniorów Starszych

20.09.2014r (sobota):

KS Górnik Kłodawa - Warta Helenów Kramsk, godz.13.00

 

Konińska Klasa Okręgowa Juniorów Młodszych

20.09.2014r (sobota):

KS Orzeł Grzegorzew - KS Górnik Kłodawa, godz.11.00

Konińska Klasa Okręgowa Młodzików Starszych

21.09.2014r (niedziela):

MKS Olimpia Koło - KS Górnik Kłodawa, godz.15.30

Konińska Klasa Okręgowa Orlików

KS Górnik Kłodawa - pauza


Ćwierćfinały PP KOZPN przełożone na wiosne

  • autor: admin, 2014-09-16 13:40

Wydział Gier Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej informuje, że mecze Pucharu Polski na szczeblu Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej pomiędzy:

Polanin Strzałkowo - SKP Słupca

Wicher Dobra - Sokół Kleczew,

są przełożone z 17 września 2014 roku na wiosnę 2015 roku.


Przegrana w Mąkolnie

  • autor: admin, 2014-09-16 13:37

5:1 przegrali zawodnicy Górnika w V kolejce Konińskiej Klasy Okręgowej Select z Błękitnymi Mąkolno.

14.09.2014r (niedziela):

Błękitni Mąkolno - KS Górnik Kłodawa 5:1 (3:0)

Bramka: Zbigniew Zwoliński (88')

Górnik: Sławomir Majewski - Dawid Wawrzyniak (70' Zbigniew Zwoliński), Krystian Kubiak, Łukasz Koźlarek, Adrian Wilk - Cezary Maciejewski, Tomasz Kowalski, Kacper Cichocki (85' Michał Frydrych), Wiktor Kacprzak - Tomasz Pińkowski, Wiktor Zasada.


Wyniki drużyn młodzieżowych

  • autor: admin, 2014-09-13 18:44

Konińska Klasa Okręgowa Juniorów Starszych

14.09.2014r (niedziela):

Teleszyna Przykona - KS Górnik Kłodawa 5:6 (2:1)

Bramki: Konrad Bystrzycki (trzy), Konrad Kołuda, Dawid Nużczyński, Sebastian Stankiewicz

Konińska Klasa Okręgowa Juniorów Młodszych

13.09.2014r (sobota):

KS Górnik Kłodawa - Baszta Przedecz 5:0 (4:0)

Bramki: Julian Kubiak (cztery), Łukasz Grudziński

Konińska Klasa Okręgowa Młodzików Starszych

13.09.2014r (sobota):

KS Górnik Kłodawa - Górnik Konin II 2:0

Bramki: Eryk Antas, Szymon Witkowski

Konińska Klasa Okręgowa Orlik-Żak

13.09.2014r (sobota):

KS Górnik Kłodawa (turniej w Kłodawie) - MKS Olimpia Koło II 4:0 (bramki: Sebastian Witkowski-dwie, Kacper Jędrzejczak, Kacper Kowalski); - Orzeł Grzegorzew 3:0 (bramki: Kacper Jędrzejczak-dwie, Kacper Kowalski); - MKS Olimpia Koło I 2:3 (bramki: Kacper Jędrzejczak-dwie); - GKS Olszówka 5:1 (bramki: Kacper Jędrzejczak-dwie, Sebastian Witkowski-dwie, Kacper Kowalski); - Warta Eremita Dobrów 2:1 (bramki: Igor Kaźmierski-dwie).

Z 12 punktami Orliki Górnika zajęli II miejsce w turnieju. Gratulujemy !!!


V kolejka Konińskiej Klasy Okręgowej Select

  • autor: admin, 2014-09-11 08:13

Konińska Klasa Okręgowa Select

Błękitni Mąkolno - KS Górnik Kłodawa

14 września 2014r (niedziela), godz.17.00


Mecze drużyn młodzieżowych

  • autor: admin, 2014-09-11 08:10

Konińska Klasa Okręgowa Juniorów Starszych

14.09.2014r (niedziela):

Teleszyna Przykona - KS Górnik Kłodawa, godz.11.00

 

Konińska Klasa Okręgowa Juniorów Młodszych

13.09.2014r (sobota):

KS Górnik Kłodawa - Baszta Przedecz, godz.13.30

Konińska Klasa Okręgowa Młodzików Starszych

13.09.2014r (sobota):

KS Górnik Kłodawa - Górnik Konin II, godz.16.00

Konińska Klasa Okręgowa Orlik-Żak

13.09.2014r (sobota):

KS Górnik Kłodawa - turniej w Kłodawie, godz.9.30 (Moje boisko-ORLIK 2012, k/liceum).


Olimpia Koło pierwszym półfinalistą PP KOZPN

  • autor: admin, 2014-09-11 08:05

W dniu wczorajszym zostało rozegrane pierwsze spotkanie ćwierćfinałowe Pucharu Polski na szczeblu Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. W meczu tym zawodnicy MKS Olimpii Koło wygrali po rzutach karnych z LKS-em Ślesin 4:3. W regulaminowym czasie gry padł wynik remisowy 2:2.

Kolejne spotkania zostaną rozegrane w środę 17 września 2014 roku.

10.09.2014r (środa):

MKS Olimpia Koło - LKS Ślesin 2:2, k.4:3

17.09.2014r (środa):

Sokół Kleczew - Wicher Dobra

Victoria Września - Górnik Konin

SKP Słupca - Polanin Strzałkowo


Wyniki drużyn młodzieżowych

  • autor: admin, 2014-09-07 13:51

Konińska Klasa Okręgowa Juniorów Starszych

07.09.2014r (niedziela):

KS Górnik Kłodawa - MKS Tur 1921 Turek 1:3 (1:1)

Bramka: Konrad Bystrzycki (40')

W 10 minucie rzut karny obronił bramkarz Górnika Piotr Sowiński.

Konińska Klasa Okręgowa Juniorów Młodszych

06.09.2014r (sobota):

Grom Malanów - KS Górnik Kłodawa 6:1 (2:1)

Bramka: Mikołaj Skubiszewski

Konińska Klasa Okręgowa Młodzików Starszych

KS Górnik Kłodawa - rozpoczęcie rozgrywek 13/14.09.2014r

Konińska Klasa Okręgowa Orlik-Żak

KS Górnik Kłodawa - rozpoczęcie rozgrywek 13/14.09.2014r


Archiwum aktualności


Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

Hetman Orchowo   KS Górnik Kłodawa
2014-09-27, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Błękitni Mąkolno 5:1 KS Górnik Kłodawa
2014-09-14, 17:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 5
Polonia Golina 0:1 ZKS Zagórów
Płomień Nekla 0:1 Kasztelania Brudzew
Warta Helenów Kramsk 1:3 Warta Eremita Dobrów
Polanin Strzałkowo 6:1 Hetman Orchowo
Błękitni Mąkolno 5:1 KS Górnik Kłodawa
KS Orzeł Grzegorzew 5:0 Polonus Kazimierz Biskupi
GKS Sompolno 1:0 Wilki Wilczyn
Warta Krzymów 2:1 Sparta Sklejka Orzechowo

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 6
Polonia Golina - ZKS Zagórów
Warta Helenów Kramsk - Warta Eremita Dobrów
Płomień Nekla - Kasztelania Brudzew
Polanin Strzałkowo - Hetman Orchowo
Błękitni Mąkolno - KS Górnik Kłodawa
Warta Krzymów - Sparta Sklejka Orzechowo
KS Orzeł Grzegorzew - Polonus Kazimierz Biskupi
GKS Sompolno - Wilki Wilczyn

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 5 gości

dzisiaj: 369, wczoraj: 495
ogółem: 712 394

statystyki szczegółowe

Facebook

Klub Sportowy Górnik Kłodawa on Facebook