KS Gónik Kłodawa - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Kalendarium

21

10-2014

wtorek

22

10-2014

środa

23

10-2014

czwartek

24

10-2014

piątek

25

10-2014

sobota

26

10-2014

niedziela

27

10-2014

pon.

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Halowy Turniej Piłki Nożnej Juniorów Młodszych o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kłodawa (09.02.2014r)
Ładowanie...

Aktualności

Lider pokonany !!!

  • autor: admin, 2014-10-19 18:00

W spotkaniu X kolejki Konińskiej Klasy Okręgowej Select Górnik wygrał w spotkaniu wyjazdowym z liderem rozgrywek Warta Eremitą Dobrów 2:1.

Od 60 minuty spotkania Górnik grał w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Adama Stasiaka.

W 75 minucie rzut karny obronił bramkarz Górnika Sławomir Majewski.

19.10.2014r (sobota):

Warta Eremita Dobrów - KS Górnik Kłodawa 1:2 (0:1)

Bramki: Wiktor Zasada (25', 55')

Górnik: Sławomir Majewski - Adrian Wilk, Mirosław Wolski, Łukasz Koźlarek, Konrad Machas - Cezary Maciejewski, Krystian Kubiak, Wiktor Kacprzak (46' Adam Stasiak), Michał Frydrych - Zbigniew Zwoliński (80' Zbigniew Łukaszewski), Wiktor Zasada (89' Dawid Wawrzyniak).


Dwie wyjazdowe wygrane

  • autor: admin, 2014-10-19 17:50

W kolejnych dwóch spotkaniach ligowych tenisiści stołowi Górnika odnieśli dwa zwycięstwa.

Tym razem pokonali UKS Bodzewo 8:2 i Wamet Dąbcze 6:4.

Gratulujemy !!!


Wyniki drużyn młodzieżowych

  • autor: admin, 2014-10-19 17:45

Konińska Klasa Okręgowa Juniorów Starszych

18.10.2014r (sobota):

KS Górnik Kłodawa - Czarni Ostrowite 2:3 (1:0)

Bramki: Konrad Kołuda - dwie

Konińska Klasa Okręgowa Juniorów Młodszych

18.10.2014r (sobota):

Górnik Konin - KS Górnik Kłodawa 9:1 (3:1)

Bramka: Filip Kuśmierkiewicz

Konińska Klasa Okręgowa Młodzików Starszych

18.10.2014r (sobota):

KS Górnik Kłodawa - Wicher Dobra 12:1 (5:0)

Bramki: Marcin Tęgos (cztery), Igor Drapiński (dwie), Łukasz Sujka (dwie), Łukasz Kacprzak, Jakub Sierakowski, Adrian Majewski, samobójcza.

Konińska Klasa Okręgowa Orlików

19.10.2014r (niedziela):

KS Górnik Kłodawa - grupa E1, godz.11.00 (turniej w Łubiance - gospodarz GKS Olszówka):

- MKS Olimpia Koło II 0:0

- Orzeł Grzegorzew 2:0 (bramki: Kacper Jędrzejczak-dwie)

- MKS Olimpia Koło 0:1

- GKS Olszówka 3:1 (bramki: Kacper Jędrzejczak, Sebastian Witkowski, Marcel Rzepka)

- Warta Eremita Dobrów 0:1

Z 7 punktami Górnik zajął III miejsce. Gratulujemy !!!


Piłka siatkowa w Górniku

  • autor: admin, 2014-10-17 10:39

Niezmiernie miło nam poinformować, że KS Górnik Kłodawa utworzył kolejną sekcję sportową. Po piłce nożnej i tenisie stołowym przyszedł czas na piłkę siatkową.

Sekcję tę udało się utworzyć dzięki wsparciu Burmistrza Kłodawy Pana Roberta Olejniczaka.

Zespół Górnika swoje mecze będzie rozgrywał w ramach rozgrywek Kolskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej.

Jedna z kolejek zostanie rozegrana w Kłodawie, a będzie to 26 października 2014r (niedziela), od godz.10.00 w hali sportowej przy Gimnazjum nr 1 im. Św. Jana Pawła II w Kłodawie. Już teraz serdecznie zapraszamy !!!


Mecz z liderem

  • autor: admin, 2014-10-15 12:04

Konińska Klasa Okręgowa Select

Warta Eremita Dobrów - KS Górnik Kłodawa

19 października 2014r (niedziela), godz.15.00


Mecze drużyn młodzieżowych

  • autor: admin, 2014-10-15 11:58

Konińska Klasa Okręgowa Juniorów Starszych

18.10.2014r (sobota):

KS Górnik Kłodawa - Czarni Ostrowite, godz.11.00

 

Konińska Klasa Okręgowa Juniorów Młodszych

18.10.2014r (sobota):

Górnik Konin - KS Górnik Kłodawa, godz.15.00

Konińska Klasa Okręgowa Młodzików Starszych

18.10.2014r (sobota):

KS Górnik Kłodawa - Wicher Dobra, godz.13.30

Konińska Klasa Okręgowa Orlików

19.10.2014r (niedziela):

KS Górnik Kłodawa - grupa E1, godz.11.00 (turniej w Łubiance - gospodarz GKS Olszówka)


IV i V kolejka III ligi tenisa stołowego mężczyzn

  • autor: admin, 2014-10-15 11:56

III Liga Tenisa Stołowego

UKS Bodzewo - KS Górnik Kłodawa, godz.10.00

Wamet Dąbcze - KS Górnik Kłodawa, godz.15.00

19 października 2014r (niedziela)


Remis z Kazimierzem

  • autor: admin, 2014-10-15 11:53

W spotkaniu IX kolejki Konińskiej Klasy Okręgowej Select Górnik zremisował na własnym boisku z Polonusem Kazimierz Biskupi 1:1.

11.10.2014r (sobota):

KS Górnik Kłodawa - Polonus Kazimierz Biskupi 1:1 (0:0)

Bramka: Cezary Maciejewski (60')

Górnik: Zbigniew Zwoliński - Jakub Nolbert, Mirosław Wolski, Łukasz Koźlarek, Konrad Machas - Cezary Maciejewski (80' Michał Frydrych), Krystian Kubiak, Kacper Cichocki (25' Wiktor Kacprzak), Adrian Wilk - Tomasz Kowalski, Tomasz Pińkowski.


Wyniki drużyn młodzieżowych

  • autor: admin, 2014-10-15 11:51

Konińska Klasa Okręgowa Juniorów Starszych

12.10.2014r (niedziela):

Sparta Barłogi - KS Górnik Kłodawa 2:1 (0:1)

Bramka: Konrad Kołuda

Konińska Klasa Okręgowa Juniorów Młodszych

11.10.2014r (sobota):

KS Górnik Kłodawa - Kasztelania Brudzew 1:7 (0:3)

Bramka: Michał Szubert

Konińska Klasa Okręgowa Młodzików Starszych

KS Górnik Kłodawa - pauza

Konińska Klasa Okręgowa Orlików

11.10.2014r (sobota):

KS Górnik Kłodawa - grupa E1, godz.10.00 (turniej w Kole, orlik na stadionie - gospodarz MKS Olimpia Koło I):

- MKS Olimpia Koło II 1:0 (bramka: Kacper Jędrzejczak)

- KS Orzeł Grzegorzew 2:0 (bramki: Kacper Jędrzejczak - dwie)

- MKS Olimpia Koło I 0:5

- GKS Olszówka 1:0 (bramka: Sebastian Witkowski)

- Warta Eremita Dobrów 0:3

Zawodnicy Górnika z 9 punktami w tym turnieju (przez gorszy bilans bramkowy) zajęli czwarte miejsce. Gratulujemy !!!


Archiwum aktualności


Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

KS Górnik Kłodawa   Kasztelania Brudzew
2014-10-25, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Warta Eremita Dobrów 1:2 KS Górnik Kłodawa
2014-10-19, 15:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Wilki Wilczyn 1:0 Polonus Kazimierz Biskupi
Sparta Sklejka Orzechowo 0:4 Polanin Strzałkowo
Polonia Golina 0:0 Warta Helenów Kramsk
Warta Eremita Dobrów 1:2 KS Górnik Kłodawa
Kasztelania Brudzew 3:0 Hetman Orchowo
GKS Sompolno 3:3 KS Orzeł Grzegorzew
Warta Krzymów 0:1 Płomień Nekla
ZKS Zagórów 2:2 Błękitni Mąkolno

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
KS Górnik Kłodawa - Kasztelania Brudzew
Warta Helenów Kramsk - Warta Krzymów
Polanin Strzałkowo - ZKS Zagórów
Hetman Orchowo - Sparta Sklejka Orzechowo
Polonus Kazimierz Biskupi - Warta Eremita Dobrów
Płomień Nekla - Wilki Wilczyn
KS Orzeł Grzegorzew - Polonia Golina
Błękitni Mąkolno - GKS Sompolno

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 3 gości

dzisiaj: 386, wczoraj: 584
ogółem: 729 955

statystyki szczegółowe

Facebook

Klub Sportowy Górnik Kłodawa on Facebook