KS Gónik Kłodawa - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Kalendarium

20

10-2017

piątek

21

10-2017

sobota

22

10-2017

niedziela

23

10-2017

pon.

24

10-2017

wtorek

25

10-2017

środa

26

10-2017

czwartek

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Grupa Orlik-Żak KS Górnik Kłodawa - turniej w Wierzbinku (22.09.2013r)
Ładowanie...

Aktualności

X kolejka Konińskiej A-klasy

  • autor: admin, 2017-10-18 09:39

Konińska Klasa A

GKS Osiek Łuczywno - KS Górnik Kłodawa

21 październik 2017r (sobota), godz.15.00

Stadion w Łuczywnie


Mecze drużyn młodzieżowych

  • autor: admin, 2017-10-18 09:36

Konińska Klasa Okręgowa Trampkarzy Młodszych Grupa Mistrzowska
22.10.2017r (niedziela):

MKS Victoria Września - KS Górnik Kłodawa, godz.11.00
Stadion Miejski we Wrześni

Konińska Klasa Okręgowa Młodzików Młodszych Grupa Mistrzowska
21.10.2017r (sobota):

KS Górnik Kłodawa - Warta Kramsk, godz.11.00
Stadion Miejski w Kłodawie, ul. Sportowa 2

Konińska Klasa Okręgowa Orlików Młodszych
20.10.2017r (piątek):

KS Górnik Kłodawa - Orlik E2, gr.3, godz.16.00 - gospodarz KS Górnik Kłodawa:
Moje boisko - ORLIK 2012, przy ul. Cegielnianej w Kłodawie

Konińska Klasa Okręgowa Żaków Młodszych
21.10.2017r (sobota):

KS Górnik Kłodawa - Żak F2, gr.2, godz.10.00 - gospodarz KS Górnik Kłodawa:
Moje boisko - ORLIK 2012, przy ul. Cegielnianej w Kłodawie


Tenisiści stołowi liderami rozgrywek !!!

  • autor: admin, 2017-10-16 08:47

Dwa zwycięstwa Tenisistów Stołowych w III lidze !!!

W pierwszym spotkaniu podopieczni Jarosława Sobańskiego wygrali 10:0 z Promień Krzywiń, natomiast w drugim meczu pokonali 9:1 Helios Czempiń.

Po czterech kolejkach zawodnicy Górnika są liderem rozgrywek !!!


Pewne zwycięstwo z Malanowem

  • autor: admin, 2017-10-16 08:38

Na zakończenie ligowej soboty Seniorzy pokonali w IX kolejce Konińskiej A-klasy Grom Malanów 5:0 !!!

Po dwie bramki w tym spotkaniu zdobyli Dawid Nużczyński i Krystian Kubiak, a jedno trafienie dołożył Zbigniew Zwoliński. Na uwagę zasługuje również postawa naszego bramkarza - Piotra Sowińskiego, który kilkakrotnie popisywał się udanymi interwencjami.

14.10.2017r (sobota):
KS Górnik Kłodawa - Grom Malanów 5:0 (1:0)
Bramki:
Dawid Nużczyński (dwie), Krystian Kubiak (dwie), Zbigniew Zwoliński

Górnik: Piotr Sowiński - Cezary Maciejewski, Adrian Wilk, Dawid Pacholczyk, Dawid Wawrzyniak (85' Michał Główczyński) - Dawid Lewandowski (60' Przemysław Zduńczyk), Krystian Kubiak, Kacper Fabiniak (70' Sebastian Cichocki), Dawid Nużczyński (75' Jakub Sierakowski) - Sebastian Mila, Zbigniew Zwoliński (85' Filip Kwiatkowski).


Wyniki drużyn młodzieżowych

  • autor: admin, 2017-10-16 08:34

Konińska Klasa Okręgowa Trampkarzy Młodszych Grupa Mistrzowska
15.10.2017r (niedziela):

KS Górnik Kłodawa - Oranje Konin 0:3 (0:1)

Konińska Klasa Okręgowa Młodzików Młodszych Grupa Mistrzowska
14.10.2017r (sobota):

Kasztelania Brudzew - KS Górnik Kłodawa 2:6 (0:1)
Bramki: Sebastian Witkowski - cztery, Wiktor Kucia, Bartosz Ruciński

Konińska Klasa Okręgowa Orlików Młodszych
13.10.2017r (piątek):

KS Górnik Kłodawa - Orlik E2, gr.3 (gospodarz MKS Olimpia Koło):
KS Górnik Kłodawa I uzyskał wyniki:
- MKS Olimpia Koło I 0:1,
- GKS Osiek Wielki I 0:1,
- KS Górnik Kłodawa II 0:2,
- GKS Osiek Wielki II 4:0 (bramki: Patryk Walczak, Krystian Bożuchowski, Marcel Barański, Filip Dobrowolski),
- MKS Olimpia Koło II 0:0.

Z 4 punktami zawodnicy Górnika I zajęli V miejsce.
KS Górnik Kłodawa II uzyskał wyniki:
- GKS Osiek Wielki II 2:0 (bramki: Jakub Czarnociński-dwie),
- MKS Olimpia Koło I 1:1 (bramka: Jakub Czarnociński),
- KS Górnik Kłodawa I 2:0 (bramki: Jakub Czarnociński, Marcel Michalak),
- GKS Osiek Wielki I 0:1,
- MKS Olimpia Koło II 0:0.
Z 8 punktami zawodnicy Górnika II zajęli III miejsce.

Konińska Klasa Okręgowa Żaków Młodszych
KS Górnik Kłodawa - pauza


IX kolejka Konińskiej A-klasy

  • autor: admin, 2017-10-09 12:29

Konińska Klasa A

KS Górnik Kłodawa - Grom Malanów

14 październik 2017r (sobota), godz.15.00

Stadion Miejski w Kłodawie, Zapraszamy !!!


Mecze drużyn młodzieżowych

  • autor: admin, 2017-10-09 12:24

Konińska Klasa Okręgowa Trampkarzy Młodszych Grupa Mistrzowska
15.10.2017r (niedziela):

KS Górnik Kłodawa - Oranje Konin, godz.11.00
Stadion Miejski w Kłodawie

Konińska Klasa Okręgowa Młodzików Młodszych Grupa Mistrzowska
14.10.2017r (sobota):

Kasztelania Brudzew - KS Górnik Kłodawa, godz.11.00
Stadion w Brudzewie

Konińska Klasa Okręgowa Orlików Młodszych
13.10.2017r (piątek):

KS Górnik Kłodawa - Orlik E2, gr.3, godz.16.00 - gospodarz MKS Olimpia Koło:
Orlik przy Stadionie Miejskim w Kole

Konińska Klasa Okręgowa Żaków Młodszych
KS Górnik Kłodawa - pauza


Bramek moc !!!

  • autor: admin, 2017-10-08 10:15

Niesamowity przebieg miał mecz VIII kolejki Konińskiej A-klasy pomiędzy naszym Górnikiem a MKS-em Dąbie. Na szczęście zakończony zwycięstwem naszej drużyny 6:5 !!! Hat-trickiem popisał się Zbigniew Zwoliński a po jednej bramce dorzucili Artur Pacholczyk, Dawid Nużczyński oraz Przemysław Zduńczyk.

Górnik prowadził w tym meczu już 5:1 !!! by na 15 minut przed końcem całkowicie stanąć na boisku i pozwolić doprowadzić do wyniku 5:4. Następnie nastąpiło ponownie kilka minut gry co pozwoliło zdobyć szóstą bramkę. Jednak to nie był koniec, gdyż tuż po wznowieniu zawodnicy z Dąbia zdobywają piątą bramkę, sędzia do doliczonych trzech minut dolicza kolejną co pozwala wywalczyć gospodarzą rzut wolny na 20-25 metrów przed naszą bramką, jednak źle go wykonują i sędzia kończy zawody.

07.10.2017r (sobota):
MKS Dąbie - KS Górnik Kłodawa 5:6 (1:3):
Bramki:
Zbigniew Zwoliński - trzy, Artur Pacholczyk, Dawid Nużczyński, Przemysław Zduńczyk

Górnik: Piotr Sowiński - Cezary Maciejewski, Michał Frydrych, Adrian Wilk (65' Przemysław Zduńczyk), Dawid Pacholczyk - Artur Pacholczyk (80' Filip Kwiatkowski), Kacper Fabiniak (70' Sebastian Cichocki), Dawid Lewandowski, Dawid Nużczyński - Sebastian Mila (80' Konrad Machas), Zbigniew Zwoliński (75' Krzysztof Bartosik).


Wyniki drużyn młodzieżowych

  • autor: admin, 2017-10-08 10:07

Konińska Klasa Okręgowa Trampkarzy Młodszych Grupa Mistrzowska
08.10.2017r (niedziela):

MKS Tur 1921 Turek - KS Górnik Kłodawa 7:1 (5:0)
Bramka: Kacper Jędrzejczak

Konińska Klasa Okręgowa Młodzików Młodszych Grupa Mistrzowska
07.10.2017r (sobota):

KS Górnik Kłodawa - Górnik Konin 3:0 (1:0)
Bramki: Wiktor Kucia, Oskar Wawrzyniak, samobójcza

Konińska Klasa Okręgowa Orlików Młodszych
07.10.2017r (sobota)

KS Górnik Kłodawa - Orlik E2, gr.3 (gospodarz MKS Olimpia Koło):
KS Górnik Kłodawa I - GKS Osiek Wilki I 0:2;
KS Górnik Kłodawa I - MKS Olimpia Koło I 0:2;
KS Górnik Kłodawa I - KS Górnik Kłodawa II 0:1;
KS Górnik Kłodawa I - MKS Olimpia Koło II 0:0;
KS Górnik Kłodawa I - GKS Osiek Wielki II 1:0 (bramka: Krystian Bożuchowski);
Z 4 punktami zawodnicy Górnika I zajęli V miejsce. Gratulujemy !!!

KS Górnik Kłodawa II - MKS Olimpia Koło II 0:0;
KS Górnik Kłodawa II - GKS Osiek Wielki II 1:0 (bramka: Julia Czarnocińska);
KS Górnik Kłodawa II - KS Górnik Kłodawa I 1:0 (bramka: Kornel Michalak);
KS Górnik Kłodawa II - GKS Osiek Wielki I 2:1 (bramka: Kornel Michalak, Jakub Czarnociński);
KS Górnik Kłodawa II - MKS Olimpia Koło I 1:0 (bramka: Marcel Michalak);
Z 13 punktami zawodnicy Górnika II zajęli I miejsce. Gratulujemy !!!

Konińska Klasa Okręgowa Żaków Młodszych
08.10.2017r (niedziela):
KS Górnik Kłodawa - Żak F2, grupa 2 (gospodarz KS Górnik Konin):
KS Górnik Kłodawa - Górnik Konin I 2:3 (bramki: Szymon Skoczylas, Alan Frydel);
KS Górnik Kłodawa - Warta Kramsk 2:2 (bramki: Jakub Szurgociński, Alan Frydel);
KS Górnik Kłodawa - Górnik Konin II 4:0 (bramki: Alan Frydel - trzy, Szymon Skoczylas).


Archiwum aktualności


Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

GKS Osiek Łuczywno   KS Górnik Kłodawa
2017-10-21, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

KS Górnik Kłodawa 5:0 Grom Malanów
2017-10-14, 15:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
KS Górnik Kłodawa 5:0 Grom Malanów
GKS Osiek Wielki 1:5 Orzeł Kawęczyn
KP Zryw Dąbie 4:0 Nałęcz Babiak
Teleszyna Przykona 4:2 MKS Dąbie
Baszta Przedecz 3:2 Wicher Dobra
Górnik Wierzbinek 5:1 GKS Osiek Łuczywno

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
GKS Osiek Łuczywno - KS Górnik Kłodawa
MKS Dąbie - Grom Malanów
Nałęcz Babiak - Baszta Przedecz
Wicher Dobra - Sparta Barłogi
Orzeł Kawęczyn - KP Zryw Dąbie
Teleszyna Przykona - GKS Osiek Wielki

Wspierają Nas

Urząd Miasta i Gminy

w Kłodawie

Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego w Straszkowie

PPBH "Król" Sp.J.

Pracownicy

Kopalni Soli "Kłodawa" S.A.

 

Sklep RTV/AGD Leader

Krzysztof Nawrocik

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 289, wczoraj: 223
ogółem: 1 328 535

statystyki szczegółowe

Facebook

Klub Sportowy Górnik Kłodawa on Facebook