|
Pierwsze miejsce zajęli Orliki Górnika w Halowym Turnieju Orlików-Żaków im. Leonarda Rogackiego rozegranym w Koninie, 2-go lutego 2013 roku, zorganizowanym przez Koniński Okręgowy Związek Piłki Nożnej.
W turnieju udział wzięło osiem drużyn. Były to zespoły: Górnik Kłodawa, LKS Ślesin, SKP Słupca, Kasztelania Brudzew, Polonia Golina, Sparta Konin, Strażak Licheń Stary, SSP Cieni Zaborny.
W finale Górnik pokonał SKP Słupca 2:0.
Górnik wystąpił w składzie: Igor Drapiński - Szymon Witkowski, Marcin Tęgos, Patrycja Tęgos, Maciej Grabarczyk, Wojciech Bartłomiejczak, Marek Matczak, Eryk Antas, Jakub Sierakowski, Jakub Frydrych.
Młodym zawodnikom Górnika serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów !!!
Rozgrywki grupowe:
GRUPA A
SPARTA Konin - POLONIA Golina 2:1
LKS ŚLESIN - SKP Słupca 2:3
SPARTA Konin - LKS ŚLESIN 1:4
POLONIA Golina - SKP Słupca 1:6
SPARTA Konin - SKP Słupca 0:1
POLONIA Golina - LKS ŚLESIN 1:4
TABELA GRUPY A
1. SKP Słupca 3 9 10:4
2. LKS ŚLESIN 3 6 10:5
3. SPARTA Konin 3 3 3:6
4. POLONIA Golina 3 0 3:12
GRUPA B
STRAŻAK Licheń Stary - SKP SSP Cienin Zaborny 1:2
KASZTELANIA Brudzew - GÓRNIK Kłodawa 1:3
Bramki dla Górnika: Maciej Grabarczyk, Marcin Tęgos, samobójcza
STRAŻAK Licheń Stary - KASZTELANIA Brudzew 4:2
SKP SSP Cienin Zaborny - GÓRNIK Kłodawa 2:3
Bramki dla Górnika: Marcin Tęgos (dwie), Maciej Grabarczyk
STRAŻAK Licheń Stary - GÓRNIK Kłodawa 3:2
Bramki dla Górnika: Szymon Witkowski, Marek Matczak
SKP SSP Cienin Zaborny - KASZTELANIA Brudzew 9:0
TABELA GRUPY B
1. GÓRNIK Kłodawa 3 6 8:6
2. SKP SSP Cienin Zaborny 3 6 13:4
3. STRAŻAK Licheń Stary 3 6 8:6
4. KASZTELANIA Brudzew 3 0 3:16
O kolejności miejsc w grupie zadecydowała dodatkowa tabela z meczami zainteresowanych drużyn.
Mecze półfinałowe:
GÓRNIK Kłodawa - LKS ŚLESIN 1:1 (rzuty karne 3:2)
Bramki dla Górnika: Marek Matczak, karne: Maciej Grabarczyk, Igor Drapiński, Marcin Tęgos
SKP Słupca - SKP SSP Cienin Zaborny 0:0 (rzuty karne 2:1)
Mecze finałowe:
mecz o 7 miejsce: POLONIA Golina - KASZTELANIA Brudzew 4:2
mecz o 5 miejsce: SPARTA Konin - STRAŻAK Licheń Stary 1:4
mecz o 3 miejsce: LKS ŚLESIN - SKP SSP Cienin Zaborny 2:3
FINAŁ: GÓRNIK Kłodawa - SKP Słupca 2:0
Bramki dla Górnika: Maciej Grabarczyk, Jakub Sierakowski
Końcowa klasyfikacja:
1. GÓRNIK Kłodawa
2. SKP Słupca
3. SKP SSP Cienin Zaborny
4. LKS ŚLESIN
5. STRAŻAK Licheń Stary
6. SPARTA Konin
7. POLONIA Golina
8. KASZTELANIA Brudzew
Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Wiktora Augustyniaka (LKS Ślesin).
Najlepszym bramkarzem turnieju wybrano Jakuba Strzykowskiego (Sparta Konin).
Najlepszym strzelcem turnieju został Emanuel Mikołajczyk - 10 bramek (SSP Cienin Zaborny).
KS Górnik Kłodawa | 1:1 | GKS Osiek Wielki |
2023-11-18, 13:30:00 |
||
Ostatnia kolejka 13 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
A-klasa » Konin | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 14 | |||||||||||||||||||||
|
Gmina Kłodawa
oraz Pracownicy
Kopalni Soli "Kłodawa" S.A.
Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego
w Straszkowie
Kamil Kropidłowski
dzisiaj: 481, wczoraj: 652
ogółem: 2 420 807
statystyki szczegółowe