|
W niedzielę, 3-go lutego 2013 roku, trampkarze Górnika wzięli udział w halowym turnieju piłki nożnej "O gorący Puchar" Burmistrza Miasta Uniejów.
W turnieju udział wzięło 12 zespołów. Górnik trafił do grupy B, gdzie spotkał się z takimi drużynami jak: Warta Sieradz, Orzeł Łódź, MGLKS Termy Uniejów II, Krośniewianka Krośniewice, AP ŁKS Łódź I. Do grupy A trafiły zespoły: Widzew Łódź, Boruta Zgierz, MGLKS Termy Uniejów I, Pogoń Zduńska Wola, AP ŁKS Łódź II oraz MKS Kutno.
GRUPA A:
AP ŁKS II Łódź - Pogoń Zduńska Wola 1:2
Termy I Uniejów - MKS Kutno 1:5
Widzew Łódź - Boruta Zgierz 2:1
Pogoń Zduńska Wola - Boruta Zgierz 3:2
Termy I Uniejów - AP ŁKS II Łódź 1:2
MKS Kutno - Widzew Łódź 1:1
Pogoń Zduńska Wola - MKS Kutno 3:3
Termy I Uniejów - Widzew Łódź 0:5
AP ŁKS II Łódź - Boruta Zgierz 4:3
Pogoń Zduńska Wola - Widzew Łódź 0:1
Termy I Uniejów - Boruta Zgierz 4:2
AP ŁKS II Łódź - MKS Kutno 1:0
Pogoń Zduńska Wola - Termy I Uniejów 3:2
Boruta Zgierz - MKS Kutno 4:4
Widzew Łódź - AP ŁKS II Łódź 5:1
KOŃCOWA TABELA GRUPY A:
Lp. | DRUŻYNA | PUNKTY | BRAMKI |
1 | WIDZEW Łódź | 13 | 14-3 |
2 | POGOŃ Zduńska Wola | 10 | 11-9 |
3 | AP ŁKS II Łódź | 9 | 9-11 |
4 | MKS Kutno | 6 | 13-10 |
5 | MGLKS TERMY I Uniejów | 3 | 8-17 |
6 | BORUTA Zgierz | 1 | 12-17 |
GRUPA B:
Warta Sieradz - Górnik Kłodawa 4:1
Orzeł Łódź - AP ŁKS I Łódź 0:1
Termy II Uniejów - Krośniewianka Krośniewice 1:5
Warta Sieradz - AP ŁKS I Łódź 1:1
Górnik Kłodawa - Krośniewianka Krośniewice 0:2
Orzeł Łódź - Termy II Uniejów 5:1
Warta Sieradz - Krośniewianka Krośniewice 5:2
AP ŁKS I Łódź - Termy II Uniejów 5:0
Górnik Kłodawa - Orzeł Łódź 0:1
Warta Sieradz - Termy II Uniejów 8:0
Krośniewianka Krośniewice - Orzeł Łódź 2:3
AP ŁKS I Łódź - Górnik Kłodawa 3:1
Warta Sieradz - Orzeł Łódź 1:0
Górnik Kłodawa - Termy II Uniejów 4:0
Krośniewianka Krośniewice - AP ŁKS I Łódź 1:5
KOŃCOWA TABELA GRUPY B:
Lp. | DRUŻYNA | PUNKTY | BRAMKI |
1 | WARTA Sieradz | 13 | 19-4 |
2 | AP ŁKS I Łódź | 13 | 15-3 |
3 | ORZEŁ Łódź | 9 | 10-5 |
4 | KROŚNIEWIANKA Krośniewice | 6 | 12-14 |
5 | GÓRNIK Kłodawa | 3 | 6-10 |
6 | MGLKS TERMY II Uniejów | 0 | 2-27 |
Mecze finałowe:
- mecz o 11 miejsce:
Boruta Zgierz - Termy II Uniejów 12:2
- mecz o 9 miejsce
Termy I Uniejów - Górnik Kłodawa 1:0
- mecz o 7 miejsce
Krośniewianka Krośniewice - MKS Kutno 4:3
- mecz o 5 miejsce
AP ŁKS II Łódź - Orzeł Łódź 4:2
- mecz o 3 miejsce
AP ŁKS I Łódź - Pogoń Zduńska Wola 3:0
- mecz o 1 miejsce
Widzew Łódź - Warta Sieradz 3:1
Końcowa kolejność turnieju:
1. Widzew Łódź
2. Warta Sieradz
3. AP ŁKS I Łódź
4. Pogoń Zduńska Wola
5. AP ŁKS II Łódź
6. Orzeł Łódź
7. Krośniewianka Krośniewice
8. MKS Kutno
9. Termy I Uniejów
10. Górnik Kłodawa
11. Boruta Zgierz
12. Termy II Uniejów
KS Górnik Kłodawa | 1:1 | GKS Osiek Wielki |
2023-11-18, 13:30:00 |
||
Ostatnia kolejka 13 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
A-klasa » Konin | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 14 | |||||||||||||||||||||
|
Gmina Kłodawa
oraz Pracownicy
Kopalni Soli "Kłodawa" S.A.
Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego
w Straszkowie
Kamil Kropidłowski
dzisiaj: 419, wczoraj: 652
ogółem: 2 420 745
statystyki szczegółowe