Kolejna porażka...

• autor: gorniakens, 2009-10-10 18:13
Juniorzy przegrali kolejne spotkanie wyjazdowe.

Tym razem po bardzo słabej grze ulegli niżej notowanemu KS Konin aż 1:6.

Młodzi Kłodawianie zagrali bardzo słabo pierwszą połowę spotkania kiedy to po samobójczym trafieniu Jakuba Rapeły i błędzie bramkarza juniorów przegrywali 0:2.

Na drugą część spotkania juniorzy wyszli w bojowym nastawieniu o czym świadczy zdobyta bramka w 53 minucie przez Bartłomieja Nolberta. Jednak na tym popis strzelecki Górników się zakończył. Juniorzy znów w niespełna 15 minut stracili aż 4 bramki.

Możemy doszukiwać się wielu źródeł tej porażki. Ale zapewne jednym z powodów porażki było brak chęci gry i walki, o korzystniejszy wynik.

• Komentarzy [0]
  • czytano: [761]

autor: mareczekKGK 2009-10-10 19:23:29

avatar hmm.. bylem na tym meczu tak sie sklada i powiem co o tym sadze...pierwsza polowa meczu byla..wykonaniu ''Górnika"" fatalny..dwie bramki stracone przez nie uwage.. 1 - wpadla przez przypadek napewno nie chcial jej wbic do bramki odbila sie o noge i wpadla..zdarza sie.. 2- bramkarz w polu karnym dostaje pilke i ja wykopuje tak ja wykopuje ze spada toz pod nogi rywala w strzela w pusta bramke.. mieliscie niezla okazje raczej kurdek jak sie nie myle( koszulki z nazwiskami bardzo fajne:)) ale trafil w poprzeczke.. Nie ktorzy to mysleli chyba ze graja w siatkowke srodkowy pomocnik kochanski uderza pilke reka..mam nawet to na kamerze.. ale co moge jeszcze powiedziec ze sedzia to nie umie sedziowac.. 1 bramka wpadla ze spalonego sam widzialem.. i sedzia powinien dac zolta kartke dla konina za faul na gorniaku...widamo jaki:)durga polowa o wiele lepsza..

autor: kochas45 2009-10-10 23:36:54

avatar ...Pierwsza bramka padła ze spalonego ... przecież pierwsza bramka to był samobój i jak w takiej sytuacji może być spalony ??? co ty piszesz ?!!

autor: gorniakens 2009-10-11 10:27:04

Profil gorniakens w Futbolowo Spalony był jak środkowy dogrywał piłkę do bocznego pomocnika.A co do sędziów się zgadzam...:) he niestety w Koninskim OZPN nie ma zbyt dobrych sędziów.Ech no ale co poradzić takie życie i trzeba grać dalej :)

autor: mareczekKGK 2009-10-12 16:25:08

avatar pierwsza bramka owszem byla samobojcza! a ja mialem na mysli..jedna bramka z 6 straconych dla gornika..!

autor: kochas45 2009-10-13 20:04:09