|
III i VI miejsce zajęli w minioną sobotę Orliki Młodsze Górnika w halowym turnieju piłki nożnej o Puchar Burmistrza Kłodawy.
W turnieju udział wzięło osiem zespołów, które zostały przydzielone do dwóch grup. W grupie A wystąpiły drużyny: KS Górnik Kłodawa I, MKS Olimpia Koło 2007, Sparta Konin, Tulisia Tuliszków. W grupie B natomiast zagrały zespoły: KS Górnik Kłodawa II, MKS Olimpia Koło 2008, Kasztelania Brudzew oraz Warta Kramsk.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany: Kacper Kowalski (KS Górnik Kłodawa).
Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany: Tobiasz Dzierbicki (KS Górnik Kłodawa).
Królem strzelców został: Jakub Kędzierski (KS Górnik Kłodawa).
KS Górnik Kłodawa I: Tobiasz Dzierbicki (1 bramka) - Sebastian Witkowski (3 bramki), Bartosz Ruciński (2 bramki), Kacper Kowalski (6 bramek), Jakub Kędzierski (10 bramek), Kacper Mruk (3 bramki).
KS Górnik Kłodawa II: Kacper Michalak - Antoni Bałdyga, Wiktor Kucia, Oskar Wawrzyniak (2 bramki), Dominik Stegenta (2 bramki), Maciej Skubiszewski (1 bramka).
Końcowa klasyfikacja:
1. Kasztelania Brudzew
2. Tulisia Tuliszków
3. KS Górnik Kłodawa I
4. MKS Olimpia Koło 2008
5. Warta Kramsk
6. KS Górnik Kłodawa II
7. MKS Olimpia Koło 2007
8. Sparta Konin
Więcej info w rozwinięciu newsa.
nr meczu | godzina rozpoczęcia | zespół | zespół | wynik |
1. | 09:15 | KS Górnik Kłodawa I | MKS Olimpia Koło 2007 | 10 : 0 |
2. | 09:32 | KS Górnik Kłodawa II | MKS Olimpia Koło 2008 | 1 : 4 |
3. | 09:49 | Sparta Konin | Tulisia Tuliszków | 0 : 8 |
4. | 10:06 | Kasztelania Brudzew | Warta Kramsk | 3 : 0 |
5. | 10:23 | KS Górnik Kłodawa I | Sparta Konin | 10 : 0 |
6. | 10:40 | KS Górnik Kłodawa II | Kasztelania Brudzew | 2 : 2 |
7. | 10:57 | Tulisia Tuliszków | MKS Olimpia Koło 2007 | 3 : 1 |
8. | 11:14 | Warta Kramsk | MKS Olimpia Koło 2008 | 1 : 3 |
9. | 11:31 | KS Górnik Kłodawa I | Tulisia Tuliszków | 5 : 0 |
10. | 11:48 | KS Górnik Kłodawa II | Warta Kramsk | 0 : 3 |
11. | 12:05 | MKS Olimpia Koło 2007 | Sparta Konin | 2 : 0 |
12. | 12:22 | MKS Olimpia Koło 2008 | Kasztelania Brudzew | 2 : 2 |
Mecze o miejsca:
nr meczu | godzina rozpoczęcia | zespół | zespół | wynik |
1. | 12:45 | 3A - MKS Olimpia Koło 2007 | 4B - KS Górnik Kłodawa II | 1 : 2 |
2. | 13:02 | 3B - Warta Kramsk | 4A - Sparta Konin | 6 : 0 |
3. | 13:19 | 1A - KS Górnik Kłodawa I | 2B - Kasztelania Brudzew | 0 : 0, k. 1 : 2 |
4. | 13:36 | 1B - MKS Olimpia Koło 2008 | 2A - Tulisia Tuliszków | 1 : 2 |
5. | 13:53 | Mecz o 7 miejsce MKS Olimpia Koło 2007 - Sparta Konin | 0 : 0, k. 2 : 0 | |
6. | 14:10 | Mecz o 5 miejsce Warta Kramsk - KS Górnik Kłodawa II | 2 : 2, k. 2 : 0 | |
7. | 14:27 | Mecz o 3 miejsce KS Górnik Kłodawa I - MKS Olimpia Koło 2008 | 0 : 0, k. 2 : 0 | |
8. | 14:45 | FINAŁ Kasztelania Brudzew - Tulisia Tuliszków | 0 : 0, k. 2 : 1 |
KS Górnik Kłodawa | 0:4 | Błękitni Mąkolno |
2024-04-13, 11:00:00 |
||
Ostatnia kolejka 17 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
A-klasa » Konin | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 18 | |||||||||||||||||||||
|
Gmina Kłodawa
oraz Pracownicy
Kopalni Soli "Kłodawa" S.A.
Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego
w Straszkowie
Kamil Kropidłowski
dzisiaj: 71, wczoraj: 506
ogółem: 2 429 400
statystyki szczegółowe