KS Gónik Kłodawa - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Kalendarium

24

08-2017

czwartek

25

08-2017

piątek

26

08-2017

sobota

27

08-2017

niedziela

28

08-2017

pon.

29

08-2017

wtorek

30

08-2017

środa

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Halowy Turniej Juniorów Młodszych o Puchar Wójta Gminy Kazimierz Biskupi (Kazimierz Biskupi, 16.02.2013r)
Ładowanie...

Aktualności

Bardzo dobry występ orlików starszych

  • autor: admin, 2017-03-13 08:20

Bardzo dobre VI miejsce Orlików Starszych w halowym turnieju piłki nożnej o Puchar Burmistrza Koła organizowany przy współudziale Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. W turnieju udział wzięło aż 24 zespoły !!!

Zawody zostały rozegrane w trzech halach, Kole, Babiaku oraz Brudzewie. W każdej miejscowości udział brało osiem zespołów podzielonych na dwie grupy. Następnie dwa najlepsze zespoły z Babiaka i Brudzewa przyjechały do Koła, gdzie został rozegrany turniej mistrzowski z udziałem sześciu drużyn.

Podopieczni Krystiana Kubiaka w I etapie swoje spotkania rozgrywali w Kole, gdzie trafili do grupy B i odnieśli następujące wyniki:
- Górnik - Sparta Konin I 3:1 (bramki: Oskar Wawrzyniak-dwie, Kacper Kowalski);
- Górnik - MKS Olimpia Koło III 4:0 (bramki: Oskar Wawrzyniak-dwie, Kacper Kowalski, Kacper Michalak);
- Górnik - MKS Olimpia Koło II 1:0 (bramka: Bartosz Ruciński).
W meczu półfinałowym, decydującym o awansie do grup mistrzowskich, Górnik pokonał Wartę Kramsk 2:0 (bramki: Oskar Wawrzyniak-dwie).

W grupach mistrzowskich Górnik ponownie trafił do grupy B, gdzie odniósł następujące wyniki:
- Górnik - Górnik Konin 0:2
- Górnik - Oranje Konin 1:3 (bramka: Sebastian Witkowski)
W meczu o V miejsce zmierzyliśmy się z Polonusem Kazimierz Biskupi.
- Górnik - Polonus Kazimierz Biskupi 0:1

Końcowa klasyfikacja:
1. Górnik Konin
2. Szkółka Piłkarska FOX Września
3. Oranje Konin
4. Warta Rumin
5. Polonus Kazimierz Biskupi
6. KS Górnik Kłodawa
7-24: MKS Olimpia Koło I, MKS Olimpia Koło II, MKS Olimpia Koło III, Sparta Konin I, Sparta Konin II, Warta Kramsk, Kasztelania Brudzew I, Kasztelania Brudzew II, MKS Tur Turek I, MKS Tur Turek II, Górnik Konin II, Wicher Dobra, Oranje Konin II, MKS Olimpia Koło 2007, MKS Olimpia Koło 2008, LKS Ślesin I, LKS Ślesin II, Nałęcz Babiak.

Górnik zagrał w składzie: Dominik Graliński - Bartosz Ruciński, Michał Marciniak, Sebastian Witkowski, Kacper Kowalski, Oskar Wawrzyniak, Antoni Bałdyga, Filip Kubiś, Wiktor Kucia, Jakub Kędzierski, Dominik Stegenta, Kacper Michalak.

Gratulujemy !!!


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [47]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

KS Górnik Kłodawa   Teleszyna Przykona
2017-08-26, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Orzeł Kawęczyn 3:1 KS Górnik Kłodawa
2017-08-20, 17:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
Orzeł Kawęczyn 3:1 KS Górnik Kłodawa
KP Zryw Dąbie 2:5 Baszta Przedecz
Wicher Dobra 1:3 GKS Osiek Łuczywno
Teleszyna Przykona 1:2 Górnik Wierzbinek
GKS Osiek Wielki 1:2 Sparta Barłogi
Nałęcz Babiak 3:1 Grom Malanów

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
KS Górnik Kłodawa - Teleszyna Przykona
MKS Dąbie - Baszta Przedecz
Górnik Wierzbinek - GKS Osiek Wielki
Grom Malanów - Orzeł Kawęczyn
Sparta Barłogi - KP Zryw Dąbie
GKS Osiek Łuczywno - Nałęcz Babiak

Wspierają Nas

Urząd Miasta i Gminy

w Kłodawie

Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego w Straszkowie

PPBH "Król" Sp.J.

Pracownicy

Kopalni Soli "Kłodawa" S.A.

 

Sklep RTV/AGD Leader

Krzysztof Nawrocik

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 219, wczoraj: 315
ogółem: 1 301 066

statystyki szczegółowe

Facebook

Klub Sportowy Górnik Kłodawa on Facebook