KS Gónik Kłodawa - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Kalendarium

24

08-2017

czwartek

25

08-2017

piątek

26

08-2017

sobota

27

08-2017

niedziela

28

08-2017

pon.

29

08-2017

wtorek

30

08-2017

środa

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Halowy Turniej Juniorów Młodszych o Puchar Wójta Gminy Kazimierz Biskupi (Kazimierz Biskupi, 16.02.2013r)
Ładowanie...

Aktualności

Wyniki drużyn młodzieżowych

  • autor: admin, 2017-04-28 08:20

Konińska Klasa Okręgowa Juniorów Młodszych Grupa Mistrzowska
22.04.2017r (sobota):

KS Górnik Kłodawa - LKS Ślesin 0:4 (0:2)

Konińska Klasa Okręgowa Młodzików Starszych Grupa Mistrzowska
22.04.2017r (sobota):
KS Górnik Kłodawa - Warta Kramsk 1:2 (0:1)
Bramka: Igor Drapiński

Konińska Klasa Okręgowa Orlików Starszych Grupa Mistrzowska
23.04.2017r (niedziela):

KS Górnik Kłodawa - turniej we Wrześni:
Górnik - Oranje Konin 0:6
Górnik - GKS Sompolno 0:1
Górnik - Akademia Reissa Konin 2:0 (bramki: Sebastian Witkowski, Kacper Michalak)
Górnik - MKS Tur 1921 Turek 0:2
Górnik - Victoria Września 0:3
Górnik - SKP Słupca 1:0 (bramka: Kacper Michalak)
Zawodnicy Górnika z 6 punktami zajęli V miejsce.

Konińska Klasa Okręgowa Orlików Młodszych
21.04.2017r (piątek):

KS Górnik Kłodawa - turniej w Kramsku:
Górnik I - Warta Kramsk II 0:2
Górnik II - Warta Kramsk I 1:2
Górnik II - MKS Olimpia Koło IV 1:2
Górnik I - MKS Olimpia Koło II 0:1
Górnik I - Warta Kramsk I 0:3
Górnik II - MKS Olimpia Koło II 2:0
Górnik I - Górnik II 0:2
Górnik I - MKS Olimpia Koło IV 0:5
Górnik II - Warta Kramsk II 1:2
Bramki dla Górnika zdobywali: Jakub Czarnociński - 4, Paula Wawrzyniak - 2, Kornel Michalak - 1


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [22]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

KS Górnik Kłodawa   Teleszyna Przykona
2017-08-26, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Orzeł Kawęczyn 3:1 KS Górnik Kłodawa
2017-08-20, 17:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
Orzeł Kawęczyn 3:1 KS Górnik Kłodawa
KP Zryw Dąbie 2:5 Baszta Przedecz
Wicher Dobra 1:3 GKS Osiek Łuczywno
Teleszyna Przykona 1:2 Górnik Wierzbinek
GKS Osiek Wielki 1:2 Sparta Barłogi
Nałęcz Babiak 3:1 Grom Malanów

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
KS Górnik Kłodawa - Teleszyna Przykona
MKS Dąbie - Baszta Przedecz
Górnik Wierzbinek - GKS Osiek Wielki
Grom Malanów - Orzeł Kawęczyn
Sparta Barłogi - KP Zryw Dąbie
GKS Osiek Łuczywno - Nałęcz Babiak

Wspierają Nas

Urząd Miasta i Gminy

w Kłodawie

Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego w Straszkowie

PPBH "Król" Sp.J.

Pracownicy

Kopalni Soli "Kłodawa" S.A.

 

Sklep RTV/AGD Leader

Krzysztof Nawrocik

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 150, wczoraj: 315
ogółem: 1 300 997

statystyki szczegółowe

Facebook

Klub Sportowy Górnik Kłodawa on Facebook