KS Gónik Kłodawa - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Kalendarium

26

05-2017

piątek

27

05-2017

sobota

28

05-2017

niedziela

29

05-2017

pon.

30

05-2017

wtorek

31

05-2017

środa

01

06-2017

czwartek

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Remont budynku klubowego
Ładowanie...

Aktualności

Wyniki drużyn młodzieżowych

  • autor: admin, 2017-05-02 13:55

Konińska Klasa Okręgowa Juniorów Młodszych Grupa Mistrzowska
30.04.2017r (niedziela):

Strażak Licheń Stary - KS Górnik Kłodawa 7:1 (6:1)
Bramki: Marcin Tęgos

Konińska Klasa Okręgowa Młodzików Starszych Grupa Mistrzowska
KS Górnik Kłodawa - pauza

Konińska Klasa Okręgowa Orlików Starszych Grupa Mistrzowska
28.04.2017r (piątek):

KS Górnik Kłodawa - turniej w Turku:
- Górnik - GKS Sompolno 2:2 (bramki: Sebastian Witkowski - dwie)
- Górnik - Akademia Piłkarska Reissa Konin 1:1 (bramka: Sebastian Witkowski)
- Górnik - MKS Tur 1921 Turek 1:0 (bramka: Sebastian Witkowski)
- Górnik - SKP Słupca 2:0 (bramki: Bartosz Ruciński)
- Górnik - Oranje Konin 1:1 (bramka: Oskar Wawrzyniak)
- Górnik - Victoria Września 0:0
Z 10 punktami zawodnicy Górnika zajęli III miejsce !!!

Konińska Klasa Okręgowa Orlików Młodszych
01.05.2017r (poniedziałek):

KS Górnik Kłodawa - turniej w Kłodawie:
- Górnik I - MKS Olimpia Koło IV 0:2
- Górnik II - MKS Olimpia Koło II 0:1
- Górnik I - MKS Olimpia Koło II 0:1
- Górnik II - Warta Kramsk II 0:4
- Górnik I - Górnik II 0:0
- Górnik II - Warta Kramsk I 0:2
- Górnik I - Warta Kramsk II 0:5
- Górnik II - MKS Olimpia Koło IV 0:1
- Górnik I - Warta Kramsk I 0:5
Z 1 punktem zawodnicy Górnika II zajęli V, a zawodnicy Górnika I zajęli VI miejsce.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [18]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

KS Górnik Kłodawa   Teleszyna Przykona
2017-05-27, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

KS Górnik Kłodawa 5:1 GKS Osiek Wielki
2017-05-13, 17:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 23
GKS Osiek Wielki 1:6 Grom Malanów
Warta Kramsk 2:1 Górnik Wierzbinek
Teleszyna Przykona 1:3 Tulisia Tuliszków
Warta Krzymów 5:0 Nałęcz Babiak
Orzeł Kawęczyn 2:1 Baszta Przedecz
Sparta Barłogi 2:1 GKS Łuczywno

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 24
KS Górnik Kłodawa - Teleszyna Przykona
Nałęcz Babiak - GKS Osiek Wielki
Tulisia Tuliszków - Orzeł Kawęczyn
Baszta Przedecz - Sparta Barłogi
GKS Łuczywno - Warta Kramsk
Górnik Wierzbinek - Warta Krzymów

Wspierają Nas

Urząd Miasta i Gminy

w Kłodawie

Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego w Straszkowie

PPBH "Król" Sp.J.

Pracownicy

Kopalni Soli "Kłodawa" S.A.

 

Sklep RTV/AGD Leader

Krzysztof Nawrocik

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 133, wczoraj: 411
ogółem: 1 264 902

statystyki szczegółowe

Facebook

Klub Sportowy Górnik Kłodawa on Facebook