KS Gónik Kłodawa - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Menu główne

Kalendarium

11

12-2018

wtorek

12

12-2018

środa

13

12-2018

czwartek

14

12-2018

piątek

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Tenis stołowy - Górnik-Krotosz II Krotoszyn (13.10.2013r)
Ładowanie...

Aktualności

Wyniki drużyn młodzieżowych

  • autor: k.kubiak, 2018-05-24 07:47

Konińska Klasa Okręgowa Trampkarzy Młodszych Grupa Mistrzowska
19.05.2018r (sobota):

Oranje Sport Konin - KS Górnik Kłodawa 3:0 (2:0)

Konińska Klasa Okręgowa Młodzików Młodszych Grupa Mistrzowska
KS Górnik Kłodawa - pauza

Konińska Klasa Okręgowa Orlików Młodszych
KS Górnik Kłodawa - pauza

Konińska Klasa Okręgowa Żaków Młodszych
23.05.2018r (środa):

KS Górnik Kłodawa - Żak F2, gr.2, gospodarz turnieju KS Górnik Kłodawa
KS Górnik Kłodawa I - wyniki:
Górnik - Warta Kramsk 3:1 (bramki: Szymon Skoczylas - trzy);
Górnik - Oranje Sport Turek 8:0 (bramki: Szymon Skoczylas - dwie, Szymon Rosiak - dwie, Adam Cieśliński - dwie, Krystian Rybicki, Jakub Szurgociński);
Górnik - Górnik Konin II 6:1 (bramki: Szymon Skoczylas - trzy, Alan Frydel, Fabian Paluszewski, Oskar Śliwowski);
Górnik - Górnik Konin I 1:2 (bramka: Jakub Szurgociński);
Górnik - Górnik Kłodawa II 5:0 (bramki: Szymon Skoczylas - cztery, Łukasz Grabowski).

KS Górnik Kłodawa II - wyniki:
Górnik - Oranje Sport Turek 4:1 (bramki: Jakub Sarnowski - dwie, Mikołaj Marchlewski, Antoni Syncerz);
Górnik - Górnik Konin I 0:5
Górnik - Górnik Konin II 0:4
Górnik - Warta Kramsk 0:4
Górnik - KS Górnik Kłodawa I 0:5

Końcowa klasyfikacja:
1. KS Górnik Kłodawa I
2. Warta Kramsk
3. Górnik Konin I
4. Górnik Konin II
5. KS Górnik Kłodawa II
6. Oranje Sport Turek

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [84]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

Grom Malanów   KS Górnik Kłodawa
2019-03-23, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

KS Górnik Kłodawa 5:1 GKS Olszówka
2018-11-03, 11:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
KS Górnik Kłodawa 5:1 GKS Olszówka
Grom Malanów 4:0 Sparta Barłogi
KS Mostki 1:2 Znicz Władysławów
Wicher Dobra 3:2 Orzeł Kawęczyn
GKS Osiek Łuczywno 1:1 Teleszyna Przykona
MKS Dąbie 4:1 Nałęcz Babiak

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Grom Malanów - KS Górnik Kłodawa
GKS Olszówka - Nałęcz Babiak
MKS Dąbie - Teleszyna Przykona
GKS Osiek Łuczywno - Orzeł Kawęczyn
Wicher Dobra - Znicz Władysławów
KS Mostki - Sparta Barłogi

Wspierają Nas

Urząd Miasta i Gminy
w Kłodawie

Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego
w Straszkowie

Kamil Kropidłowski

oraz Pracownicy
Kopalni Soli "Kłodawa" S.A.

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 127, wczoraj: 213
ogółem: 1 479 402

statystyki szczegółowe

Facebook

Klub Sportowy Górnik Kłodawa on Facebook