KS Gónik Kłodawa - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Menu główne

Kalendarium

15

10-2018

pon.

16

10-2018

wtorek

17

10-2018

środa

18

10-2018

czwartek

19

10-2018

piątek

20

10-2018

sobota

21

10-2018

niedziela

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Trampkarz Młodszy (r.2002) - Włocławek, 30.01.2016r, VIII miejsce
Ładowanie...

Aktualności

Wyniki drużyn młodzieżowych

  • autor: admin, 2018-10-08 07:36

Konińska Klasa Okręgowa Trampkarzy Starszych C1
06.10.2018r (sobota):

KS Górnik Kłodawa - Tulisia Tuliszków 5:2 (1:1)
Bramki: Igor Kaźmierski (dwie), Hubert Stęperski, Kacper Jędrzejczak, Piotr Cieniecki
 

Konińska Klasa Okręgowa Młodzików Starszych D1 - I liga
06.10.2018r (sobota):

KS Górnik Kłodawa - Kasztelana Brudzew 2:0 (0:0)
Bramki: Oskar Wawrzyniak, Bartosz Ruciński

Konińska Klasa Okręgowa Orlików Starszych E1, gr.1
06.10.2018r (sobota):

KS Górnik Kłodawa I i II (turniej w Dobrowie):
Końcowa klasyfikacja:
1. MKS Olimpia Koło I
2. KS Górnik Kłodawa II
3. MKS Olimpia Koło II
4. KS Górnik Kłodawa I
5. Warta Eremita Dobrów

Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Wiktor Węglarek (sześć), Bartosz Michalak (dwie), Kacper Jankowski, Paula Wawrzyniak, Denis Szkudlarek.

Konińska Klasa Okręgowa Orlików Starszych E1, gr.2
05.10.2018r (piątek):

KS Górnik Kłodawa III (turniej w Kole):
- Górnik - DAF I 1:2
- Górnik - MKS Olimpia Koło III 1:5
- Górnik - DAF II 1:1
Końcowa klasyfikacja:
1. DAF I
2. MKS Olimpia Koło III
3. KS Górnik Kłodawa III
4. DAF II

Bramki strzelili Kacper Twardygrosz, Igor Klauze oraz Gabrysia Fesinger.

Konińska Klasa Okręgowa Żaków Starszych F1
KS Górnik Kłodawa I i II - pauza

Konińska Klasa Okręgowa Żaków Młodszych F2
KS Górnik Kłodawa - pauza

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [11]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

KS Górnik Kłodawa   Znicz Władysławów
2018-10-20, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Orzeł Kawęczyn 3:3 KS Górnik Kłodawa
2018-10-13, 16:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
Orzeł Kawęczyn 3:3 KS Górnik Kłodawa
GKS Olszówka 1:5 GKS Osiek Łuczywno
MKS Dąbie 4:2 Wicher Dobra
Nałęcz Babiak 10:1 KS Mostki
Teleszyna Przykona 3:3 Grom Malanów
Znicz Władysławów 5:2 Sparta Barłogi

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 9
KS Górnik Kłodawa - Znicz Władysławów
Sparta Barłogi - GKS Olszówka
Grom Malanów - Orzeł Kawęczyn
KS Mostki - Teleszyna Przykona
Wicher Dobra - Nałęcz Babiak
GKS Osiek Łuczywno - MKS Dąbie

Wspierają Nas

Urząd Miasta i Gminy
w Kłodawie

Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego
w Straszkowie

Kamil Kropidłowski

oraz Pracownicy
Kopalni Soli "Kłodawa" S.A.

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 217, wczoraj: 306
ogółem: 1 458 413

statystyki szczegółowe

Facebook

Klub Sportowy Górnik Kłodawa on Facebook