KS Gónik Kłodawa - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Menu główne

Kalendarium

11

12-2018

wtorek

12

12-2018

środa

13

12-2018

czwartek

14

12-2018

piątek

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Tenis stołowy - Górnik-Krotosz II Krotoszyn (13.10.2013r)
Ładowanie...

Aktualności

Wyniki drużyn młodzieżowych

  • autor: admin, 2018-10-08 07:36

Konińska Klasa Okręgowa Trampkarzy Starszych C1
06.10.2018r (sobota):

KS Górnik Kłodawa - Tulisia Tuliszków 5:2 (1:1)
Bramki: Igor Kaźmierski (dwie), Hubert Stęperski, Kacper Jędrzejczak, Piotr Cieniecki
 

Konińska Klasa Okręgowa Młodzików Starszych D1 - I liga
06.10.2018r (sobota):

KS Górnik Kłodawa - Kasztelana Brudzew 2:0 (0:0)
Bramki: Oskar Wawrzyniak, Bartosz Ruciński

Konińska Klasa Okręgowa Orlików Starszych E1, gr.1
06.10.2018r (sobota):

KS Górnik Kłodawa I i II (turniej w Dobrowie):
Końcowa klasyfikacja:
1. MKS Olimpia Koło I
2. KS Górnik Kłodawa II
3. MKS Olimpia Koło II
4. KS Górnik Kłodawa I
5. Warta Eremita Dobrów

Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Wiktor Węglarek (sześć), Bartosz Michalak (dwie), Kacper Jankowski, Paula Wawrzyniak, Denis Szkudlarek.

Konińska Klasa Okręgowa Orlików Starszych E1, gr.2
05.10.2018r (piątek):

KS Górnik Kłodawa III (turniej w Kole):
- Górnik - DAF I 1:2
- Górnik - MKS Olimpia Koło III 1:5
- Górnik - DAF II 1:1
Końcowa klasyfikacja:
1. DAF I
2. MKS Olimpia Koło III
3. KS Górnik Kłodawa III
4. DAF II

Bramki strzelili Kacper Twardygrosz, Igor Klauze oraz Gabrysia Fesinger.

Konińska Klasa Okręgowa Żaków Starszych F1
KS Górnik Kłodawa I i II - pauza

Konińska Klasa Okręgowa Żaków Młodszych F2
KS Górnik Kłodawa - pauza

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [34]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

Grom Malanów   KS Górnik Kłodawa
2019-03-23, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

KS Górnik Kłodawa 5:1 GKS Olszówka
2018-11-03, 11:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
KS Górnik Kłodawa 5:1 GKS Olszówka
Grom Malanów 4:0 Sparta Barłogi
KS Mostki 1:2 Znicz Władysławów
Wicher Dobra 3:2 Orzeł Kawęczyn
GKS Osiek Łuczywno 1:1 Teleszyna Przykona
MKS Dąbie 4:1 Nałęcz Babiak

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Grom Malanów - KS Górnik Kłodawa
GKS Olszówka - Nałęcz Babiak
MKS Dąbie - Teleszyna Przykona
GKS Osiek Łuczywno - Orzeł Kawęczyn
Wicher Dobra - Znicz Władysławów
KS Mostki - Sparta Barłogi

Wspierają Nas

Urząd Miasta i Gminy
w Kłodawie

Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego
w Straszkowie

Kamil Kropidłowski

oraz Pracownicy
Kopalni Soli "Kłodawa" S.A.

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 155, wczoraj: 213
ogółem: 1 479 430

statystyki szczegółowe

Facebook

Klub Sportowy Górnik Kłodawa on Facebook