KS Gónik Kłodawa - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Menu główne

Kalendarium

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Grupa Orlik-Żak KS Górnik Kłodawa - turniej w Wierzbinku (22.09.2013r)
Ładowanie...

Aktualności

Wyniki drużyn młodzieżowych

  • autor: admin, 2018-10-22 07:48

Konińska Klasa Okręgowa Trampkarzy Starszych C1
20.10.2018r (sobota):

KS Górnik Kłodawa - Sparta Barłogi 11:0 (5:0)
Bramki: Kacper Jędrzejczak (pięć), Hubert Sobczak (dwie), Kamil Kupiński (dwie), Mikołaj Łuc, Igor Kaźmierski

Konińska Klasa Okręgowa Młodzików Starszych D1 - I liga
20.10.2018r (sobota):

KS Górnik Kłodawa - Warta Kramsk 3:0 - walkower, goście nie dojechali na mecz

Konińska Klasa Okręgowa Orlików Starszych E1, gr.1
20.10.2018r (sobota):

KS Górnik Kłodawa I i II - turniej w Kłodawie:
1. MKS Olimpia Koło I
2. KS Górnik Kłodawa II
3. Warta Eremita Dobrów
4. KS Górnik Kłodawa I
5. MKS Olimpia Koło II

Konińska Klasa Okręgowa Orlików Starszych E1, gr.2
19.10.2018r (piątek):

KS Górnik Kłodawa III - turniej w Dąbiu
Końcowa klasyfikacja:
1. DAF I 4 pkt (4:3)
2. DAF II 4 pkt (6:6)
3. KS Górnik Kłodawa III 4 pkt (4:4)
4. MKS Olimpia Koło III 4 pkt (1:2)

Konińska Klasa Okręgowa Żaków Starszych F1
21.10.2018r (niedziela):
KS Górnik Kłodawa I i II - turniej w Turku
1. Górnik Kłodawa I 12 12-1
2. Oranje Turek I 9 11-2
3. Tur Turek 4 4-5
4. Górnik Kłodawa II 2 2-8
5. Oranje Turek II 1 0-13

Konińska Klasa Okręgowa Żaków Młodszych F2
21.10.2018r (niedziela):
KS Górnik Kłodawa - MKS Olimpia Koło I i II, Wicher Dobra, Warta Kramsk, LKS Ślesin, godz.10.00,
Orlik w Dobrej

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [12]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

Grom Malanów   KS Górnik Kłodawa
2019-03-23, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

KS Górnik Kłodawa 5:1 GKS Olszówka
2018-11-03, 11:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
KS Górnik Kłodawa 5:1 GKS Olszówka
Grom Malanów 4:0 Sparta Barłogi
KS Mostki 1:2 Znicz Władysławów
Wicher Dobra 3:2 Orzeł Kawęczyn
GKS Osiek Łuczywno 1:1 Teleszyna Przykona
MKS Dąbie 4:1 Nałęcz Babiak

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Grom Malanów - KS Górnik Kłodawa
GKS Olszówka - Nałęcz Babiak
MKS Dąbie - Teleszyna Przykona
GKS Osiek Łuczywno - Orzeł Kawęczyn
Wicher Dobra - Znicz Władysławów
KS Mostki - Sparta Barłogi

Wspierają Nas

Urząd Miasta i Gminy
w Kłodawie

Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego
w Straszkowie

Kamil Kropidłowski

oraz Pracownicy
Kopalni Soli "Kłodawa" S.A.

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 251, wczoraj: 369
ogółem: 1 471 898

statystyki szczegółowe

Facebook

Klub Sportowy Górnik Kłodawa on Facebook