Ładowanie...

Aktualności

III i V miejsce Orlików

• autor: admin, 2010-05-20 22:58

W minioną niedziele, 23 maja 2010 roku został rozegrany I Turniej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kłodawa.

Turniej został rozegrany na obiekcie Moje boisko - Orlik 2012, a organizatorami byli Rodzice najmłodszych zawodników Górnika oraz KS Górnik Kłodawa. Patronat Honorowy nad turniejem objął Burmistrz Miasta i Gminy Kłodawa Pan Józef Chudy.

W turnieju wystartowało pięć drużyn: Górnik Kłodawa I, Górnik Kłodawa II, MKS Expom Krośniewianka, Boruta Zgierz oraz Olimpia Koło.

Mecze były rozgrywane systemem każdy z każdym, 2 x 8 minut. Po rozegraniu wszystkich spotkań lepszym bilansem bramek zwyciężyła drużyna MKS-u Expom Krośniewianka, która nie przegrała, żadnego meczu i zdobyła 19goli. Drugie miejsce zajęła Boruta Zgierz,która również nie poniosła porażki w zawodach jednak zdobyła 9 goli i tym samym stanęła na niższym stopniu podium. Natomiast na najniższym stopniu podium stanęli zawodnicy Górnika I. Miejsce czwarte przypadło Olimpii Koło, a piąte Górnikowi II.

Najlepszym strzelcem turnieju został zawodnik MKS-u Expom Krośniewianka Dawid Duczyński (8 bramek).

Najlepszym zawodnikiem został wybrany kapitan Boruty Zgierz Mateusz Mirowski.

Najlepszym bramkarzem został wybrany zawodnik Olimpii Koło Marcin Meier.

W czasie przerw między meczami odbyły się trzy konkursy, w tym jeden dla trenerów oraz loteria fantowa, gdzie każdy zawodnik wylosował nagrodę niespodziankę.

W pierwszym konkursie najładniejszą bramkę, a tym samym zwycięzcą został Alan Kruszyna z Górnika. Kolejny konkurs to zmagania bramkarzy. W tej rywalizacji pierwsze miejsce przypadło Dominikowi Gajdzińskiemu z MKS-u Expom Krośniewianka. Natomiast zmagania trenerów wygrał, były zawodnik ŁKS-u Łódź, Pan Grzegorz Krysiak. Obecnie trener młodych zawodników Boruty Zgierz.

Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz upominki.