Ładowanie...

Aktualności

Wysoka wygrana

• autor: admin, 2010-10-18 09:27

W X kolejce Konińskiej Klasy Okręgowej Górnik pokonał w spotkaniu wyjazdowym Wicher Dobra 4:0.

Lepiej spotkanie zaczęli gospodarze, którzy mogli wyjść na prowadzenie, jednak strzał jednego z zawodników Wichru trafił w słupek. Od tego momentu Górnik zaczął grać bardziej uważnie w obronie i bardzo skutecznie w ataku. Pierwszy bramkę zdobył Patrick Brzeski, który wykorzystał dośrodkowanie w pole karne i strzałem głową pokonał bramkarza z Dobrej. Drugą bramkę w 40 minucie zdobył Sebastian Mila. Wynikiem 2:0 dla Górnika zakończyła się pierwsza część gry.

Początek drugiej części gry to ponownie lekka przewaga gospodarzy i od utraty bramki strzeżonej przez Sławomira Majewskiego, Górnika uchroniła poprzeczka. Ta sytuacja ponownie "obudziła" podopiecznych Jacka Chmiela. W 57 minucie na 3:0 podwyższył Roman Olczyk. Gospodarze próbowali jeszcze zmniejszyć rozmiary porażki, jednak ich ataki były rozbijane przez naszych obrońców. Na dwie minuty przed końcem na strzał z ok.20 metrów zdecydował się Sebastian Mila i dzięki temu zdobył swoją drugą bramkę w tym meczu, ustalając jego wynik na 4:0 dla Górnika.